Řidič/ka pro dovoz léčiv Šumperk

Plat:
10000 Kč
Město:
Šumperk
Okres:
Šumperk
Počet míst:
1
Hodin týdně:
10

Popis pozice

DPP. DPČ

Baví Vás ježdění autem? Schází Vám občas zaběhnout do práce a podílet se na smysluplné aktivitě? Přijmeme spolehlivého brigádníka pro nepravidelný dovoz léčiv pro naše pacienty na trase Šumperk - Olomouc - Šumperk.

Co požadujeme:

- ochotu cestovat mezi Olomoucí a Šumperkem.

Co Vás čeká:

- dovoz léčiv z FN Olomouc na onkologické oddělení Nemocnice Šumperk;

- v pracovní dny odjezd ze Šumperka mezi 6:00 - 6:30, návrat nejpozději do 8:30, s volnými víkendy; - převoz termoboxu, který váží mezi 5-8 kg;

- spolupráce na zkrácený úvazek, na DPP nebo DPČ; práce je vhodná pro starobní důchodce, OZZ/invalidní důchodce nebo ženu na rodičovské dovolené.

Co nabízíme:

- zázemí stabilního a dynamického zdravotnického zařízení;

- odpovídající mzdové ohodnocení

Kontakt: e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Nemocnice Šumperk a.s.
Telefon:
583335006
Odpovědná osoba:
Kateřina Indrová
Reference:
67093924