Autoelektrikář/ka/Automechanik/čka Klecany

Okres:
Praha-východ

Požadavky na uchazeče

Jste zkušený automechanik nebo automechanička s vášní pro práci s automobily? Hledáme do našeho týmu šikovného a zodpovědného automechanika nebo automechaničku a autoelektrikáře nebo autoelektrikářku, kteří se nebojí výzev a chtějí pracovat v moderně vybaveném servisu. Pokud máte chuť se dále rozvíjet, pracovat s nejnovějšími technologiemi a být součástí dynamického kolektivu, přidejte se k nám

Náplň práce:

* Diagnostika a opravy mechanických a elektrických závad na vozidlech
* Provádění pravidelných servisních prohlídek a údržby automobilů
* Výměna olejů, filtrů, brzdových destiček a dalších opotřebovaných dílů
* Montáž a demontáž dílů a komponentů vozidel
* Přezouvání a vyvažování pneumatik
* Testování a kontrola technického stavu vozidel před a po opravě
* Vedení záznamů o provedených opravách a údržbě

co vám nabídneme

* mzda 35 000 Kč
* navíc obdržíte nástupní bonus 28 000 Kč, absolventi 9 000 Kč
* práci s kvalitním vybavením a školením
* motivující finanční ohodnocení, platový růst
* jistotu práce v prosperující finančně silné firmě
* pravidelné školení
* 25 dní dovolené
* příspěvek na penzijní a životní pojištění
* možnost příspěvku zaměstnavatele na získání řidičského průkazu skupiny C,D,E
* práce s nejmodernějšími technologiemi

co od vás očekáváme

* vyučení nebo zkušenosti v oboru automechanik, autoelektrikář
* ŘP skupiny B, ŘP skupiny C výhodou
* flexibilitu
* ochotu pracovat na směny - jeden týden ranní a druhý odpolední směny
* ochotu pracovat o víkendu - jednou za 2 či 3 týdny pracovat v sobotu

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Randstad HR Solutions s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
778 885 378
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Petra Rohlenová