Specialisté nákupu Havířov

Plat:
30000 - 40000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Havířov
Okres:
Karviná
Počet míst:
1

Popis pozice

Nabízíme pracovní pozici Specialista nákupu pro samostatnou činnost tvorby a správy subdodavatelského portfolia v oblasti energetiky, revizí, kontrol a zkoušek technických zařízení.

Znalost práce v MS Office (MS Excel, MS Word, Outlook), administrativní činnost, poptávky, objednávky, fakturace, archivace, komunikace s dodavateli apod. Znalost SW Pohoda výhodou.

Požadujeme odborný, kreativní, profesionální a spolehlivý přístup k pracovním povinnostem.

KONTAKT: e-mailem

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta

Název společnosti:
KOGENERACE s.r.o.
Odpovědná osoba:
Jana Volná
Reference:
67076146