Ekonom/ka Lučany nad Nisou

Plat:
21710 - 31820 Kč
Město:
Lučany nad Nisou
Okres:
Jablonec nad Nisou
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Náplň práce:

- Komplexní koordinace ekonomické činnosti organizace

- Odpovědnost za oblast rozpočtu - tvorba, zpracování a kontrola čerpání rozpočtu, včetně plnění závazných ukazatelů

- Zpracování žádostí o dotace a jejich následné vypořádání

- Zpracování rozborů hospodaření, finančních výkazů, statistických výkazů a dalších výkazů a tabulek dle požadavků zřizovatele, státu a vedení organizace

- Odpovědnost za dodržování zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole (vedení vnitřního kontrolního systému)

- Kontrola tvorby a čerpání fondů organizace dle pravidel stanovených zřizovatelem a dle zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů

- Zpracování a aktualizace vnitřních předpisů týkající se ekonomické oblasti

- Koordinace inventarizace majetku a závazků organizace

- Zpracování daňového přiznání k DPPO

- Zajišťování hotovostního a bezhotovostního platebního styku

Požadujeme:

- VŠ ekonomického směru (minimálně bakalářský titul)

- Zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky

- Znalost podvojného účetnictví, účetních a daňových předpisů, zejména pro příspěvkové organizace

- Pokročilá znalost práce na PC

- Analytické myšlení, pečlivost, důslednost a schopnost samostatně pracovat

- Výborné komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce

- Schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat termíny

- bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)

Nabízíme:

- profesní růst a odborné vzdělávání

- odpovědnou a smysluplnou práci v příspěvkové organizaci

- odměny vázané na kvalitu výsledku práce a plnění úkolů

- BENEFITY

o závodní stravování

o karta Edenred na zdraví, kulturní a sportovní akce

o 5 týdnů dovolené

o pružná pracovní doba

o notebook, mobil

o bezplatné parkování v areálu

Kontakt: e-mailem, telefonicky Po - Pá 8:00 - 13:00 hod.

Název společnosti:
Domov Maxov
Telefon:
481 350 424
Odpovědná osoba:
Zuzana Kozáková
Reference:
67094455