Technik výztuže (m/ž)

Plat:
21800 Kč
Okres:
Litoměřice
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

První kontakt: e-mailem

Pro dlouhodobý projekt prováděný u klienta v okrese Brno-venkov a Čízkovicích hledáme Techniky výztuže

Zaměstnanec bude zajišťovat zejména tyto činnosti: interpretace výkresu a příprava konstrukce, pracování betonářské oceli, vázání a montáž výztuže,

Z důvodu, že se jedná o dceřinou společnost čínské splečnosti, kdy vedení společnosti a vedoucí zaměstnanci hovoří čínským nebo anglickým jazykem, znalost čínského nebo jazyka jazyka výhodou.

Preferujeme uchazeče s předchozí praxí a zkušenostmi na obdobné pozici.

Práce pod stresem, možnost práce o víkendu.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Adresa pravidelného pracoviště: Areál Cementárny Mokrá, admin.budova č. 7, p.č. st. 1315/9, 664 07, Sivice

Název společnosti:
SINOMA CBMI Czech Engineering s.r.o.
Telefon:
607826759
Odpovědná osoba:
Le Nga Thanh
Reference:
67094343