Pečovatel/ka Bruntál

Plat:
280 Kč
Město:
Bruntál
Okres:
Bruntál
Počet míst:
1

Popis pozice

místo výkonu práce : Bruntál, U Rybníka 4

Požadavek: Kvalifikační kurz "pracovník v sociálních službách" dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění, nebo střední zdravotnické vzdělání v oboru všeobecná sestra, ošetřovatel nebo všeobecný sanitář (výhodou, nutno získat do 18 měsíců od nástupu).

Další požadavky

1. ŘP skupiny B, aktivní řidič a zkušený řidič

2. praxe v sociálních službách výhodou

3. nutný pozitivní vztah k cílové skupině, loajalita, komunikativnost, praktičnost a empatie

4. doporučení z minulého zaměstnání výhodou

Přihlášku s požadovanými doklady k výběrovému řízení lze zaslat písemně na adresu Help-in, o.p.s., U Rybníka 4, Bruntál nebo mailem helpinops@atlas.cz do 20.10.2024.

Jedná se o výkon práce na DPP, která bude využívána flexibilně na zástupy v případě potřeby organizace.

Odměna za 1 hod/ 280,- Kč v rámci DPP na max. 300 hodin/rok.

Název společnosti:
Help - in, o.p.s.
Telefon:
734318561
Odpovědná osoba:
Hana Sedláčková
Reference:
67094133