Expert zákaznické kvality Jihlava

Plat:
45000 - 52000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Okres:
Jihlava

Popis pozice

• Budeš mít na starosti otázky týkající se kvality v rámci interních dodávek ze závodu do závodu.
• Podporovat rozběh a sériovou výrobu při systematickém řešení rizik.
• Budeš mí na starosti zajistit kvalitu komponentů elektrické nápravy pro elektromobilitu.
• Mimo jiné budeš zařizovat reklamace v záručních případech.
• Reporty zákazníkům budou na denní bázi.
• Čeká tě mezinárodní spolupráce v mezioborových týmech při vývoji a výrobě nejnovějších elektrických náprav.
• A v neposlední řadě budeš mít na starosti organizaci návštěv.

Požadavky na uchazeče

• SŠ nebo VŠ vzdělání strojního inženýrství, elektrotechniky nebo obdobné kvalifikace.
• Plynulá znalost AJ, znalost NJ výhodou.
• Znalost montážních postupů pro elektrické stroje.
• Znalost analytiky, statistiky a metod kvality (FMEA, PLP, VQP, hodnocení vyspělosti procesů a projektů).
• Znalost MS Office.
• Být týmovým hráčem, pečlivost, samostatnost.
• Odolnost vůči stresu.
• Velmi dobré moderátorské, organizační a komunikační dovednosti.
• Zkušenosti s jednáním se zákazníky výhodou.

Nabídka

• Příspěvek na přestěhování, pokud bydlíš 50km od Jihlavy (225 000 Kč brutto).
• Flexibilní pracovní dobu.
• Nástupní odměnu.
• Možnost Home office.
• 5 týdnů dovolené.
• 13. a 14. mzda.
• Příspěvek do cafeterie. dotované závodní stravování, výhodný mobilní tarif.
• Sportovní aktivity, širokou škálu vzdělávání a věrnostní benefity.

Poznámka

Místo výkonu práce: Jihlava-Pávov.
Nástup: Nástup je možný IHNED.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
GUDMUND s.r.o.
Adresa:
Praha 10
Mobil:
+420 608 749 645
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Monika Dokoupilová