Pracovník údržby v obci (Ž/M) Olešná

Plat:
25000 Kč
Město:
Olešná
Okres:
Pelhřimov
Počet míst:
1

Popis pozice

Popis pracovní náplně:

- Běžné opravy a údržba budov a veřejných prostranství v obci

- Základní zednické, malířské , montážní a zámečnické práce

- Letní údržba zeleně – křovinořezem a sekačkou (traktůrkem)

- Zimní údržba – prohrnování malotraktorem a traktorem s radlicí

- Práce v lese – těžba a péče o les

- Obsluha vysokozdvižného vozíku

- Údržba vodojemů a vodovodních řádů

Požadavky:

- Manuální zručnost

- Schopnost samostatné a odpovědné práce

Nabízíme:

- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou (tříměsíční zkušební lhůta)

- Zajímavou a pestrou práci

- Odměnu dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v 6. platové třídě a v platovém stupni dle započitatelné praxe + měsíční osobní ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

- Stravenky

- Pojištění odpovědnosti

- Služební SIM

Stručný životopis doručte osobně nebo zašlete na níže uvedené kontakty. (Uveďte: Jméno a příjmení, bydliště, datum narození, vzdělání a praxi, řidičská či jiná oprávnění a kontaktní údaje.)

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz

Název společnosti:
Obec Olešná
Telefon:
731242076
Odpovědná osoba:
Petr Šlak
Reference:
67077649