Operátor výroby s možností ubytování - 12H směny Jilemnice

Plat:
29000 - 38000 Kč za měsíc
Vhodné pro:
Ukrajina
Okres:
Semily

Popis pozice

Hledáme pracovníky do firmy ve městě Jilemnice.
* Obsluha výrobních strojů
* Kontrola kvality výrobků
* Balení výrobků podle stanovených postupů

Požadavky na uchazeče

* Zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
* Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
* 12cti hodinové směny (střídá se den v práci, den volna)
* Pečlivost a manuální zručnost

Nabídka

* od 160 Kč/hod.
* Příspěvek na stravování (závodní jídelna)
* Bonusy za produktivitu
* Letní a zimní bonusy (cca polovina měsíční mzdy)
* SVOZOVÝ AUTOBUS ZDARMA - Trutnov - Vrchlabí - Herlíkovice - Jilemnice
* DOTOVANÉ ubytování v případě potřeby - hradíme více než polovinu

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420 725 919 905
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kateřina Štrajtová