Prodejní asistent/ka, prodavač/ka do prodejny se sportovním oblečením a vybavením Rokytnice nad Jizerou

Plat:
30000 - 40000 Kč
Město:
Rokytnice nad Jizerou
Okres:
Semily
Počet míst:
2

Popis pozice

Prodejní asistent/ka do prodejny se sportovním oblečením a vybavením. Požadujeme: příjemné vystupování a komunikativnost, energii a tah na branku, chuť pracovat a učit se novým věcem, zodpovědnost a spolehlivost, trestní bezúhonnost.

Náplň: aktivní prodej zboží, drobná administrativa na PC, správa objednávek z E-shopu. Nabízíme:Velmi dobré osobní ohodnocení, firemní benefity, flexibilní pracovní dobu, zaškolení

kontakt: e-mailem, telefonicky 9:00 - 17:00 pondělí - neděle, osobně Rokytnice nad Jizerou, 9:00 - 17:00 pondělí - neděle

Název společnosti:
P-sport Rokytnice s.r.o.
Telefon:
603 157 884
Odpovědná osoba:
Milan Pech
Reference:
67036190