Elektrikář - hrubá mzda od 30 000 Kč/měsíc Chomutov a okolí

Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Chomutov

Popis pozice

FANAK s.r.o.

Zabýváme se servisem, montáží výtahů a jeřábů, dále se zabýváme kamerovými a zabezpečovacími systémy, elektro rozvody pro bytové domy atd. - viz naše internetové stránky.

Více informací o společnosti naleznete na www.fanak.cz.

Požadavky na uchazeče

• SOU - obor elektrikář
• odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)
• ŘP sk. B

Nabídka

• práci na HPP - pracovní doba Po-Pá od 7 do 15 hod.
• stravenky
• penzijní připojištění

Hrubá mzda od 30 000 Kč/měsíc (individuální přístup - dle praxe a zkušeností).

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kopecka@fanak.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 777 690 333 - Miloslava Kopecká.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
JOBSYSTEM s.r.o.
Adresa:
Praha 3
Telefon:
+420 224 819 391
Mobil:
+420 721 280 719
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Personální asistentka