Obsluha velkoobchodního skladu Tábor

Plat:
200 Kč
Město:
Tábor
Okres:
Tábor
Počet míst:
2

Popis pozice

Upřesňující informace:

- Jsme táborská společnost s mnohaletou tradicí, která se řadí mezi největší internetové obchody na trhu

s dárkovými předměty.

Mezi naše řady hledáme nového kolegu na obsluhu velkoobchodního skladu.

Náplní práce je především doplňování zboží do pozic maloobchodního skladu, obsluha paletového skladu s pomocí ručně vedeného vysokozdvižného vozíku, ale také příprava závozů pro velkoobchodní odběratele, odpovědnost za výdej a příjem zboží, převoz zboží mezi sklady atd.

Možno sjednat plný nebo zkrácený úvazek.

Požadujeme:

o Požadujeme pravidelnou docházku

o Řidičský průkaz sk. B podmínkou

o Spolehlivost a systematičnost

o Pracovitost

o Odpovědnost a pečlivost

o Schopnost logicky uvažovat a počítat

o Naučit se pracovat s našimi IT systémy

V případě dobrých výsledků a oboustranné spokojenosti možnost nastoupit na hlavní pracovní poměr (HPP).

Zaměstnanecké výhody:

-sleva na firemní zboží

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Název společnosti:
4Leaders, s.r.o.
Telefon:
380070300, 777402290
Odpovědná osoba:
Jana Holakovská
Reference:
67095744