Skladník, obsluha vysokozdvižných vozíků Úžice

Plat:
29000 - 34000 Kč
Město:
Úžice
Okres:
Mělník
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

- Nakládka/vykládka

- Kontrola materiálu, zda není rozbitý/poškozený

- Kontrola fyzického počtu materiálu, shoda s příjemkou

- Nakládání materiálu pomocí VZV zákazníkovi, v případě potřeby i ručně

- Pomocné práce na skladě, udržování čistoty atd.

Požadujeme

- Zkušenosti s řízením VZV výhodou

- Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu

- Chuť pracovat, zodpovědnost, flexibilitu

- Komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, loajalitu

- Trestní bezúhonnost

Nabízíme

- Zaměstnání na HPP

- Silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné

- Příspěvek na stavování

- MultiSport kartu

- 5 týdnů dovolené

- Proplácení přesčasů

- Možnost využití sick days

- Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK

- Možnost profesního růstu

- 13. plat

Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Název společnosti:
Stavebniny DEK a.s.
Telefon:
735 768 065
Odpovědná osoba:
Jitka Zimmermannová
Reference:
67080566