Pracovník/ce na zednické práce Dubňany

Plat:
21500 - 50000 Kč
Město:
Dubňany
Okres:
Hodonín
Počet míst:
4
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Jste manuálně zručný/á? Máte praxi v zednickém oboru? Chcete jistotu stabilní práce? Pojďte pracovat k nám.

Kde budete pracovat:

o Morava a Slezsko.

Co bude Vaším úkolem:

o zednické zapravení po montáži oken, dveří a vrat.

Co od Vás očekáváme:

o vysokou kvalitu odvedené práce,

o spolehlivost, samostatnost a flexibilitu,

o manuální a fyzickou zdatnost,

o aktivní přístup k práci,

o praxi v oboru,

o řidičský průkaz sk. B.

Co Vám můžeme nabídnout:

o jistotu stabilní práce na hlavní pracovní poměr,

o 3 dny sick days,

o zajímavé finanční ohodnocení, jehož výši si ovlivníte sám svým výkonem.

Můžete nás kontaktovat denně od 7-14 hod. na tel. 518 307 522 nebo 725 217 696 nebo na email. Do předmětu zprávy napište ZEDNÍK.

Více informací na stránkách společnosti www.oknamacek.cz/volna-mista.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Okna Macek a.s.
Telefon:
725217696, 518307522
Odpovědná osoba:
Kateřina Knotková
Reference:
67095767