*Pečovatel/ka Charitní pečovatelské služby - Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem Bystřice nad Pernštejnem

Plat:
22000 - 29000 Kč
Město:
Bystřice nad Pernštejnem
Okres:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Od Listopad 2024, na 1 rok s možností prodloužení;

Úvazek plný nebo zkrácený;

Pečovatel/ka Charitní pečovatelské služby

Hledáme pečovatele/-ku pro Charitní pečovatelskou službu v Bystřici nad Pernštejnem.

Jak funguje Charitní pečovatelská služba?

Tým pečovatelek zajišťuje pomoc a péči seniorům a lidem, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých. Pečovatelky zajišťují péči v domácnostech uživatelů v Bystřici n. P. a v okolních obcí vzdálených do 15 km. Charitní pečovatelská služba má své zázemí v Bystřici n. P. na ul. Hornická 643, k uživatelům se pracovníci dopravují služebními auty.

Co dělá pečovatelka?

- Během dne navštěvuje uživatele v jejich domácnostech a pomáhá jim při běžné hygieně (včetně koupele, péče o vlasy, nehty, použití WC), při přesunu na lůžko nebo vozík, při chůzi v bytě.

- Zajišťuje dovoz obědů, popř. pomáhá při přípravě jídla a jeho podání.

- Pomáhá s péčí o domácnost - praní, žehlení, běžný úklid.

- Doprovází uživatele k lékaři, na úřady apod.

- Pomáhá s nákupy.

- Ke své práci používá služební auto.

- Vede předepsanou dokumentaci související se službou.

Od kdy?

Od listopadu 2024, popř. dle domluvy.

Co nabízíme?

- pracovní smlouvu na plný, popř. částečný úvazek

- smysluplnou a pestrou práci

- dobré zaučení a průběžné odborné vedení

- příjemný a zkušený pracovní kolektiv

- pravidelné sdílení pracovních starostí v rámci týmu

- kvalitní průběžné vzdělávání (kursy, stáže), pravidelnou supervizi

- zaměstnanecké benefity (stravenkovou kartu, týden dovolené navíc, další jednorázové finanční i nefinanční benefity)

- zázemí stabilní 30tileté organizace, pro kterou jsou její zaměstnanci důležití

Hledáme kolegu, který

- má vzdělání potřebné pro pozici pracovník v sociálních službách (kvalifikační kurs, popř. je ochoten ho do 18 měsíců absolvovat),

- má kladný vztah k seniorům, k lidem s postižením,

- je pracovitý, samostatný a zodpovědný,

- nebojí se učit nové věci,

- pracuje rád samostatně i v týmu,

- nemusí mít žádnou praxi, ale musí chtít se vše potřebné naučit,

- je očkován proti žloutence B,

- řídí auto,

- je trestně bezúhonný.

A co dál?

Pokud vás nabídka alespoň trochu zaujala, prosíme o zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu, proč chcete u nás pracovat, Petře Ježové do 20. 10. 2024 na email petra. jezova@zdar.charita.cz. V případě dalších dotazů je vám k dispozici na telefonu 777 155 374.

Více informací na webu Oblastní charity Žďár nad Sázavou

První kontakt e-mailem nebo osobně;

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Diecézní charita Brno
Telefon:
777 155 374
Odpovědná osoba:
Petra Ježová
Reference:
67096065