Provozní zámečníci, instalatéři Zubří

Plat:
29400 - 30900 Kč
Město:
Zubří
Okres:
Vsetín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

POŽADUJEME: vyučení v oboru zámečník, instalatér, topičský průkaz - výhodou, svářečský průkaz - výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE: provádění běžných provozních oprav energetických strojů a zařízení, rozvodů plynu, vody, vzduchu, provádění preventivních činností na strojích a zařízeních v provozu energetiky a vodního hospodářství, obsluha plynových zařízení, parních kotlů, tlakových nádob, kompresoru, vodního hospodářství.

NABÍZÍME: příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky

PRVNÍ KONTAKT: zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu Martina.Frydlova@guzu.cz, do předmětu zprávy prosím uveďte "PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK INSTALATÉR". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. čísle 571 662 228

Název společnosti:
Gumárny Zubří, akciová společnost
Telefon:
571 662 228
Odpovědná osoba:
Martina Frýdlová
Reference:
67087231