Obsluha strojů a zařízení - vhodné pro OZP Hrabyně

Plat:
10675 - 16820 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Hrabyně
Okres:
Opava
Počet míst:
3
Hodin týdně:
20

Popis pozice

KO: Horsák František, tel.: 553 775 370, 731 625 640 (volejte v době od 8-12 hod.), e-mail: hrabyne@charita.cz, zašlete stručný životopis.

Požadujeme: flexibilního pracovníka s řidičským průkazem sk. B (C výhodou) a technickým zaměřením, samostatnost, zručnost, flexibilitu.

Místo je zřízeno pro OZP/ OZZ.

Pracovní úvazek 20 - 30 hodin/týden.

Náplň práce: Obsluha dálkově řízeného stroje (robogreen), zahradního traktoru, sekačky, křovinořezu, motorové pily.

Požadavky na uchazeče

Činnosti na technických zařízeních - obsluha ruční motorové pily, Činnosti na technických zařízeních - obsluha křovinořezu, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Charita Hrabyně
Telefon:
731 625 640
Odpovědná osoba:
František Horsák
Reference:
67020740