Vychovatel/ka Aš

Plat:
31290 - 36130 Kč
Okres:
Cheb
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Místo výkonu práce: Na Vrchu 1207/26, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden. Požadujeme: nutné vzdělání pro vychovatele/vychovatelky dle zákona č. 563/2004 Sb. (možnost dokvalifikování během pracovního poměru), nutná znalost na PC, řidičský průkaz sk. B výhodou, orientace v problematice ústavní výchovy výhodou. Nabízíme: benefity z FKSP. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
Dětský domov Mariánské Lázně a Aš, příspěvková organizace
Telefon:
606959722
Odpovědná osoba:
Lucie Helešicová
Reference:
67096049