Asistent/ka pro styk s hosty - asistent/ka ředitele Mariánské Lázně

Plat:
24000 Kč
Město:
Mariánské Lázně
Okres:
Cheb
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Místo výkonu práce: Grandhotel Nabokov, Ibsenova 183/3, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní doba: všední dny 8:00-16:30 h (nebo dle dohody se zaměstnavatelem). Náplň práce: zajištění spokojenosti hostů od příjezdu až po odjezd, řešení stížností a potřeb hostů, analyzování zpětné vazby od hostů, spolupráce s ostatními odděleními hotelu, administrativní podpora ředitele hotelu, řešení problémových situací a zadaných úkolů. Požadujeme: skvělé komunikační schopnosti a pozitivní přístup, výborná znalost AJ nebo NJ, spolehlivost, zodpovědnost, znalost práce na PC. Nabízíme: práce v luxusním hotelovém prostředí, kde každý den přináší nové výzvy, možnost profesního růstu a rozvoje, mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a dovednostem, celodenní strava zdarma, zvýhodněné ceny ubytování v rámci Hotelis hotelů. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-17:00 h) anebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
HOTELIS s.r.o.
Telefon:
724315450
Odpovědná osoba:
Jana Svěrkošová
Reference:
67096047