Výrobní operátor/operátorka ve směnném provoze - seřizovač/seřizovačka Lovosice

Plat:
25760 Kč
Město:
Lovosice
Okres:
Litoměřice
Počet míst:
2

Popis pozice

obsluha strojních zařízení v rámci pozice výrobního operátora. Náplní práce je provádění údržby zařízení nebo seřízení a změny parametrů v návaznosti na změny sortimentu provádění preventivní údržby, kontroly a drobné opravy strojních zařízení v rámci požadovaných kompetencí technická a manuální zručnost (podmínkou)!!! samostatnost, spolehlivost zkušenosti v technických oborech z praxe výhodou, základní znalost práce na PC Zaměstnanecké výhody4): zaškolení a možnost dalšího rozvoje příplatky za práci ve 3 směnném/4 směnném provoze prémie 5 týdnů dovolené zvýhodněné závodní stravování příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění benefitní SODEXO karta zvýhodněná MULTISPORT karta zvýhodněný Vodafone zaměstnanecký tarif/telefon odměny při pracovních jubileích a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy společenské akce pro zaměstnance 2x ročně deputát pro zaměstnance složený z výrobků společnosti možnost odkupu firemních produktů za zvýhodněné ceny. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

Název společnosti:
Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.
Odpovědná osoba:
Markéta Málková
Reference:
67095923