Operátor výroby Karlovy Vary

Plat:
27000 Kč
Město:
Karlovy Vary
Počet míst:
3

Popis pozice

Kontakt: Bjeljajev Ruslan, tel.: 774 170 152, e-mail: kvsul@email.cz

Operátor provádí sledování a řízení technologického procesu výroby pomocí řídicího systému z velínu. Provádí fyzickou kontrolu činnosti a stavu technologie, základní údržbu a sanitaci, dohlíží na pořádek a na kvalitu produktu. Směny jsou rozděleny na 12hodinové denní a noční směny.

Požadujeme:

" Středoškolské vzdělání

" Znalost práce s PC

" Spolehlivost, důslednost, smysl pro pořádek

" Středoškolské vzdělání chemického nebo elektrotechnického zaměření výhodou.

Nabízíme:

" Práci ve stabilní společnosti

" Zajímavé pracovní prostředí s využitím moderních technologií

" Pracovní smlouva na HPP, DPP nebo DPČ na dobu určitou 12 měsíců

První kontakt telefonicky nebo emailem, prosím nechoďte do kanceláře bez pozvání.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
Karlovarská sůl s.r.o.
Telefon:
774 170 152
Odpovědná osoba:
Ruslan Bjeljajev
Reference:
67042486