Prodavač/Prodavačka Kladno

Plat:
21500 Kč
Město:
Kladno
Okres:
Kladno
Počet míst:
1

Popis pozice

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Kladně PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu v ulici Vítězná).

Požadujeme:

- Praxi v prodeji potravin

- Vyučení v oboru prodavačka výhodou, ne podmínkou

- Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední

- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

- Zodpovědný přístup k práci

- Samostatnost

- Český jazyk - pokročilý

Náplň práce:

- Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu

- Krájení a doplňování zboží do pultů

- Prezentovat zboží v pultech

- Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků

- Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu

- Péče o vzhled a čistotu prodejny

Nabízíme:

- Práci ve stabilní české společnosti

- Multisport kartu

- Příspěvek na stravování ve mzdě

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Odměnu za práci o víkendech a svátcích

- Výhodný zaměstnanecký nákup masa

- Lázně

- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let

- Zaškolení na prodejně

Kontakt telefonicky Po - Pá - 8:00 - 18:00 hod nebo e-mailem.

Osobní kontakt v místě pracoviště.

Název společnosti:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Telefon:
725 263 697
Odpovědná osoba:
Miluše Kellerová
Reference:
67095853