Oblastní manager - Jihomoravský a Olomoucký kraj Brno

Plat:
30000 - 35000 Kč na měsíc
Typ úvazku:
Brigáda
Okres:
Brno

Popis pozice

Odpovědnost za svěřenou oblast, řízení a kontrola podřízených, komunikace s klientem, reporting vedení společnosti.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, doložit výpis z RT, věk nad 18 let, odolnost vůči stresu, odpovědnost a samostatnost, časovou flexibilitu a organizační schopnosti, profesní kvalifikace, praxe v security výhodou.

Nabídka

Práci ve stabilní společnosti, k dispozici služební vozidlo, notebook, telefon, flexibilní pracovní dobu, odměny a bonusy za plnění cílů, odpovídající platové ohodnocení.

Poznámka

Nástup možný IHNED, nebo dle dohody.

Prvotní kontakt je nutný telefonicky: Po-Pá 8:00 – 16:00 hod., tel. 734 881 690 nebo posílejte žádost s životopisem na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz

Název společnosti:
Protektia s.r.o.
Adresa:
Heršpická 993/11b
639 00 Brno Brno
Telefon:
734881692
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Roman Kremser

O firmě

Nabízíme práci zdravým uchazečům i osobám se zdravotním postižením.