Asistent/ka personalisty - Jihlava Jihlava

Plat:
10700 Kč na měsíc
Typ úvazku:
Brigáda
Okres:
Jihlava

Popis pozice

Všeobecná administrativa, každodenní telefonní hovory se zájemci o práci, vyřizování e-mailové korespondence a komunikace s ÚP, spolupráce s oblastními managery. Určeno pro osoby se zdravotním postižením.

Požadavky na uchazeče

SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci. Nutné ID

Nabídka

Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP s možnosti prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu.

Poznámka

KO: Petr Klima, tel.: 722 364 316 volejte Po - Pá 9:00 - 16:00 hod. Životopisy zasílejte na email: petr.klima@protektia.cz

Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo. Nutný nejprve telefonický kontakt.

Název společnosti:
Protektia s.r.o.
Adresa:
Heršpická 993/11b
639 00 Brno Brno
Telefon:
734881692
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Roman Kremser

O firmě

Nabízíme práci zdravým uchazečům i osobám se zdravotním postižením.