Denní recepční Františkovy Lázně

Plat:
21300 Kč
Město:
Františkovy Lázně
Okres:
Cheb
Počet míst:
1

Popis pozice

Místo výkonu práce: Kurhotel Brussel, Anglická 515/4a, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden 7:30-19:30 h. Náplň práce: vítání hostů, řešení problémů hostů, check in /check out, kontrola účtů hostů. Požadujeme: znalost hotelového rezervačního systému Profitroom/D-edge/Hoteltime nebo jiný a praxe výhodou, znalost českého a německého jazyka je povinná. Nabízíme: harmonická práce v hotelovém týmu. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-18:00 h) anebo e-mailem (nutné zaslat životopis) - vybraní uchazeči budou následně pozváni na osobní pohovor !!!

Název společnosti:
BIG association s.r.o.
Telefon:
777600154
Odpovědná osoba:
Victoria Didenko
Reference:
67086791