Koordinátor vstupní kontroly až 95.000 Kč Jihlava

Plat:
85000 - 95000 Kč za měsíc
Okres:
Jihlava

Popis pozice

Hledáte příležitost pracovat ve stabilní a technologicky pokročilé společnosti s možností profesního růstu? Právě teď rozšiřujeme tým kvality a hledáme nového člena. Pokud máte zkušenosti v oblasti kvality, zejména dodavatelské kvalitě a chcete pracovat v dynamickém prostředí, může to být příležitost právě pro vás!

Co vás u nás čeká:

- Zodpovědnost za kvalitu vstupních materiálů v sériové výrobě
- Řízení a řešení reklamací vůči dodavatelům
- Dodržování a prosazování standardů kvality dodavatelů
- Spolupráce na finančních vyúčtováních s dodavateli
- Příprava a realizace strategií pro plnění klíčových ukazatelů

Požadavky na uchazeče

- Znalost systémů a nástrojů kvality (např. FMEA, Kontrolní plán, PDCA, 8D, SPC)
- Zkušenost z manažerské pozice v automotive je výhodou
- Angličtina na pokročilé úrovni
- Schopnost zpracování dat a analytické myšlení

Nabídka

- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dopravu až 1500 Kč
- Flexibilní pracovní doba
- Příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
- Penzijní připojištění
- Podpora při relokaci
- Cafeterie
- Zajištění hlídání dětí
- Odborné vzdělávání

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
Adresa:
Jihlava
Telefon:
420734885670
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lenka Konopíková