Servisní a montážní technik Plzeň

Plat:
35000 - 70000 Kč/měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Plzeň

Požadavky na uchazeče

Pro našeho klienta, společnost zajišťující dodávky kompresorových stanic na klíč a řešení v oblasti stlačeného vzduchu, hledáme kandidáta na pozici Servisní a montážní technik.

Náplň práce:
* Instalace a montáž kompresorů a rozvodů stlačeného vzduchu
* Servis a údržba kompresorových stanic
* Pravidelná komunikace se zákazníky – telefonicky i osobně (50/50)
* Řešení technických požadavků zákazníků a spolupráce s kolegy v menším týmu

Požadujeme:
* Vzdělání technického směru (obor elektro - výhodou), vhodné i pro absolventy
* Řidičský průkaz skupiny B
* Manuální zručnost a ochotu učit se nové věci
* Schopnost samostatně řešit zákaznické požadavky a číst technickou dokumentaci
* Samostatnost a spolehlivost
* Zkušenosti se servisem kompresorů a úpravou stlačeného vzduchu - výhodou
* Vyhlášku 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice - výhodou
* Znalost angličtiny nebo němčiny a schopnost porozumět technické dokumentaci - výhodou

Nabízíme:
* Jednosměnný provoz (pondělí – čtvrtek 7:00–16:15, pátek do 13:30)
* Práci na HPP
* Mzdu v rozmezí 33 000 – 80 000 Kč (fixní část + prémie)
* 5 týdnů dovolené
* 3 sick days
* Stravné (paušální příspěvek na stravu)
* Služební automobil i pro soukromé účely
* Příspěvek na ubytování nebo možnost ubytování
* Možnost profesního růstu
* Práci v malém, přátelském kolektivu
* Odborné zaškolení a pomoc
* Nástup možný ihned nebo dle dohody
* Místo výkonu práce: Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa:
Praha 2 - Vinohrady
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
personální konzultant