Oblastní zástupce / zástupkyně - divize střechy Příbram

Plat:
45000 - 55000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Okres:
Příbram

Popis pozice

Propagace střešního materiálu v regionu Příbram
Profesionálně a přátelsky komunikovat s jinými lidmi napříč firmou a našimi klienty
Pečování o dobré a pozitivní vztahy se zákazníky prodej, zákaznický servis, aktivně oslovovat nové zákazníky a účastnit se jednání vyjednávat Podmínky obchodu k oboustranné spokojenosti zajistit zobchodovanou zakázku po všech stránkách
Pravidelná administrativa
Nesedíš jen v kanceláří jsi aktivní řidič a jedeš za svým zákazníkem, řešit jeho potřeby
Předání stávajících zákazníků, rozšiřujeme tým

Požadavky na uchazeče

Máš obchodní znalosti
Projev a komunikaci obchodního zástupce ti není cizí
Ctíš nastavená pravidla a procesy
Ovládáš práci na PC (MS Office)
Máš řidičské oprávnění sk. B
Znalost stavebních materiálů a stavebního trhu v oblasti střech

Nabídka

HPP doba neurčitá
5 týdnů dovolené
Stravné - stravenkový paušál do výplaty
Penzijní pojištění
Auto i k soukromým účelům
PC + tel
Benefity + osobní motivační ohodnocení dle tvých dalších výsledků
Nástup možný ihned
Roční odměny

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.
Adresa:
Praha
Telefon:
+420 608 487 555
poslat e-mail