Vedoucí sociální služby - manažer kvality Kynšperk nad Ohří

Plat:
45000 - 50000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
OZP, Jen ranní směnna
Okres:
Sokolov

Popis pozice

Vedení kolektivu 16 pečovatelů ve službě domov se zvláštním režimem, organizace a kontrola jejich práce, včetně plánování služeb; zpracování a kontrola plánů péče o klienty; metodické vedení kolektivu, zpracování a kontrola pracovních postupů, připomínkování dalších vnitřních předpisů atd.

Požadavky na uchazeče

min. SŠ vzdělání s maturitou, odpovídající organizační schopnosti a bezúhonnost; velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, kreativita; uživatelská znalost práce na PC

Nabídka

Pružná pracovní doba, práce v podporujícím kolektivu vedoucích dalších služeb a ostatních úseků, podpora supervizora; příplatek za vedení 5 800,-, po zapracování osobní příplatek; příspěvky z FKSP; oběd - 35 Kč; možnosti dalšího vzdělávání.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Sociální služby v Kynšperku nad Ohří, p. o.
Adresa:
Kynšperk nad Ohří
Telefon:
737240292
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Mgr. Lenka Antolová