Vývojový inženýr/ka - Lichtenštejnsko praha

Plat:
7500 - 9000 EUR za měsíc
Požadované vzdělání:
Vyšší
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha-východ

Popis pozice

• Návrh a vývoj deskových a rotačních výměníků.
• Údržba návrhového softwaru pro výměníky tepla.
• Doprovodná měření.
• Kalkulace zákaznických a speciálních designů na základě stávajících produktů.
• Spolupráce při zajišťování kvality a technická podpora při řízení reklamací (kalkulace).

Požadavky na uchazeče

• VŠ v oblasti strojírenství či fyziky.
• Znalosti v oblasti termodynamiky a přenosu tepla.
• Praxi v oblasti návrhu výměníků tepla v systémech klimatizace.
• Základní znalost programování a trendů v programování (Matlab výhodou).
• Anglický NEBO německý jazyk na pokročilé úrovni.
• Ochota cestovat.

Nabídka

• Mzda v rozmezí 7500 - 9000€.
• Flexibilní práci v Lichtenštejnsku.
• Možnost využívat cizí jazyk.
• Možnost pracovat na průkopnických technologiích v oblasti získávání energie a přispět k udržitelnosti.
• Praktická mentalita a neformální kultura.
• Mezinárodní a zároveň rodinné prostředí.
• Atraktivní pracovní podmínky v Lichtenštejnsku s flexibilní pracovní dobou.

Poznámka

Práce v Lichtenštejnsku.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
GUDMUND s.r.o.
Adresa:
Praha 10
Mobil:
+420 608 749 645
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Barbora Nováková