Právník/právnička v odboru stavebního řádu (2místa)

Požadované vzdělání:
Vysokoškolské - magisterské
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Praha

Popis pozice

• zpracování právních výkladů a stanovisek
• rozhodování o řádných a mimořádných opravných prostředcích v působnosti hl. m. Prahy
• náprava nesprávných a nezákonných rozhodnutí obecných stavebních úřadů
• zpracovávání vyjádření k ústavním stížnostem proti rozsudkům Nejvyššího správního soudu
• metodické usměrňování činnosti stavebních úřadů na úseku veřejného stavebního práva
• výkon činnosti vyvlastňovacího úřadu

Požadavky na uchazeče

• VŠ vzdělání v magisterském studijním programu právo a právní věda nebo právo na vysoké škole v ČR
• znalost správního práva
• znalost práce na PC (MS Office, Internet)
• schopnost pracovat s právními informačními systémy (např. ASPI)
• komunikační schopnosti, dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu

Nabídka

• 12. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
• osobní příplatek, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
• po zapracování možnost občasné práce z domova
• pružná pracovní dobá (pevný úsek 9-14:30, pátek do 13:00)
• osobní konto s čerpáním benefitů v systému Cafeteria
• 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna
• pracoviště v centru Prahy
• další vzdělávání
• příspěvek na roční jízdné MHD (Lítačka), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na bydlení i možnost služebního bytu
• dětské skupiny, akce pro děti zaměstnanců, letní tábory

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši přihlášku, která je podmínkou pro zařazení a účast ve výběrovém řízení. Výčet náležitostí přihlášky a k ní požadovaných ověřených dokladů, včetně způsobu jejího podání, naleznete v úplném znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení uveřejněném na úřední desce na www.praha.eu a kariérních stránkách Magistrátu hl. města Prahy kariera.praha.eu.

Přihlášku s přílohami je třeba doručit nejpozději dne 29. října 2024 do podatelny Magistrátu hl. města Prahy, Jungmannova č. 35/29, 111 21 Praha 1, nebo prostřednictvím datové schránky.

Neodpovídejte, prosím, prostřednictvím odpovědního formuláře na této stránce, nabídky zaslané přes odpovědní formulář nebudou bohužel do výběrového řízení zařazeny.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Magistrát Hlavního města Praha
Adresa:
Praha
Mobil:
5622.gabriela.kolaro
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Gabriela Kolářová