Stavební zámečník/dělník v kovovýrobě Domažlice

Typ úvazku:
Plný
Okres:
Domažlice

Popis pozice

• Výroba plotů, vrat, bran, dveří, ocelových konstrukcí a dílů pro vozidla a průmysl.
• Zámečnické práce (vrtání, řezání, svařování, broušení atd.) - ke své práci budete používat
technickou dokumentaci.
• Zajišťování údržby příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých
opravářských prací.
• Evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce a o pracovní době.

Požadavky na uchazeče

• Dobrou orientaci v technické dokumentaci, samostatnost, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení, vyučení a/nebo praxi v oboru.
• Znalost německého jazyka výhodou.

Nabídka

• Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci v jednosměnném provozu, dobré platové ohodnocení, příspěvek na dopravu a stravenky.
• Stabilní zaměstnání na plný úvazek.
• Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt:
Lenka Bacherová
Tel: 379 776 000, 379 430 120
Email: bacherova@intesco.eu

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
CRI ameba.eu, s.r.o.
Adresa:
Praha 10
Mobil:
725708882
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Hamplová