Kamerový systém - ostraha LIDL Tábor

Plat:
120 - 130 Kč na hodinu
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Brigáda, Zkrácený
Vhodné pro:
Bez praxe, Důchodce, OZP
Okres:
Tábor

Popis pozice

Přijmeme do týmu nové posily na detektivní práci s ostrahou – převážně se jedná o kamerový systém ve dvou prodejnách LIDL.
Zkrácený úvazek, HPP, DPP.
Vhodné i pro osoby s OZP (podmínkou je, nemít omezení chůze).
Denní služby - individuální plánování služeb.
Mzda + odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a vyřešení mimořádných situací.

Práce s kamerovým systémem a sledovací technikou.
Sledování osob s využitím techniky k získávání důkazního materiálu (např. krádeže).
Detektivní práce.
Občasná obchůzková kontrola. Zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů.

Požadavky na uchazeče

Věk nad 18 let.Bezúhonnost.
Schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci.
Profesionální vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, flexibilitu.
Praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabídka

Dlouhodobou práci s možností prodloužení smlouvy a kariérního růstu.
Individuální plánování služeb.
Nástup od 1.11. 2024

Poznámka

Prosíme zájemce, aby nechodili na místo pracoviště. Kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je telefonicky, e-mailem nebo odpovědí na inzerát.

Kontaktovat nás můžete:

Po, ST, ČT,PÁ od 8:00-15:00 a v ÚT od 8:00-13:00 hodin.
Tel.: 605 599 731
E-mail: personalmmsec@seznam.cz

Název společnosti:
M&M Object Security .s.r.o.
Adresa:
571 01 Moravská Třebová
Telefon:
605 599 731
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Vaněrová Andrea