Práce ve skladu bez VZV (m/ž) až 30 000 Kč, netradiční směny Ostrava

Okres:
Ostrava

Požadavky na uchazeče

Máte rádi aktivní práci v moderním prostředí a užíváte si nakupování? Pak je tato nabídka právě pro vás! Nabízíme práci ve skladu, kde si vyděláte až 30 000 Kč a směna rychle uteče, protože vás čeká pestrá a dynamická práce! Žádné zkušenosti nejsou potřeba, práci zvládne každý.

náplň práce

* kompletace nákupů pro zákazníky, žádná rutina, ale pořádná jízda
* udržovat sklad v akci – zaklízení přijatého zboží, rozvážení beden, sundávání tašek z dopravníku
* dbaní na čistotu a udržování pořádku

co vám nabídneme

* mzdu až 30 000 Kč hrubého ( i s příplatky a ohodnocením)
* ošatné 86 Kč za směnu rovnou do mzdy
* dotované stravování 115 Kč/ směna
* zábavu a pohyb – u nás to není jen práce, ale i zábava, zapojíš se do super kolektivu a při tom si udržíš fyzičku
* moderní a čisté prostředí – sklad je vybaven tak, aby vám práce šla od ruky a cítili jste se dobře
* práci ve stabilním prostředí - potraviny se budou dovážet neustále

co od vás očekáváme

* plnoletost
* zodpovědnost - pečlivost a svědomitost jsou důležité, abyste se u nás cítili dobře a práce šla hladce (nebo kompletovat objednávky chce trochu soustředění, ale zvládneš to)
* ochotu a týmovost – nejsi v tom sám, každý přiloží ruku k dílu
* zkušenosti nejsou podmínkou - vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme
* ochotu pracovat ve směnném provozu ( 03:00 - 11:30, 10:00 - 18:30, 13:30 - 22:00)

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 778 532 370.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Randstad HR Solutions s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
778532370
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kateřina Vejlupková