Data Requirements Specialist Šlapanice

Plat:
50000 - 70000 Kč/měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Brno-venkov

Požadavky na uchazeče

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem spojovacího materiálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Data Requirements Specialist.

Náplň práce:
* Překládání obchodních požadavků do funkčních technických popisů
* Poskytování vstupů pro návrh datových modelů pro využití dat v procesech
* Vypracovávání a údržba dokumentace o procesech souvisejících s využitím dat v našich systémech
* Příprava testovacích scénářů pro ML výstupy a DWH logiku
* Testování výsledků z ML modelů a výstupů z DWH logiky na základě testovacích scénářů
* Podpora kolegů v oblasti BI/datového modelování a reportingu

Požadujeme:
* Praxe na podobné pozici
* Znalost prodejním, nákupním a dodavatelským procesům
* Dobré znalosti databází (SQL) a API
* Analytické schopnosti
* Plynulá angličtina, mluvená i psaná
* Výborné komunikační a organizační schopnosti
* Titul v oboru informatika, informační technologie nebo podniková informatika atp. - výhodou
* Zkušenosti v oblasti technického velkoobchodu nebo zkušenosti se SAP ECC a Azure - výhodou
* Zkušenosti s vytvářením reportů v Power BI - výhodou

Nabízíme:
* Možnost přístupu do vzdělávací platformy Seduo
* Flexibilní pracovní dobu a home office několik dní v týdnu
* 23 dní dovolené + 3 sick days
* Roční bonusy
* Máme stravenkový paušál
* Po ukončení zkušební doby je možnost příspěvku na penzijní či životní připojištění
* Benefity jako HW (notebook, 2 monitory a ergonomická židle) nebo neustálý přísun kávy a čajů jsou samozřejmostí
* Zvýhodněný mobilní tarif, který můžeš využít i pro svoje blízké
* Celofiremním teambuildingu i týmové aktivity
* Místo výkonu práce: Šlapanice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa:
Praha 2 - Vinohrady
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
personální konzultant