Provozní elektrikář - příležitost i pro absolventy Janovice nad Úhlavou

Okres:
Klatovy

Popis pozice

údržba a opravy elektrického zařízení strojů
zajištění plynulého provozu jednotlivých zařízení
identifikace závad na strojích a jejich oprava
elektroinstalace ve výrobě
údržba elektrického zařízení v budově

Požadavky na uchazeče

Jsi vyučený elektrikář a hledáš práci v okolí Klatov? Nevadí ti pracovat ve směnném provozu?
Posilujeme tým v údržbě. Pokud máš zájem, pošli nám tvůj životopis.

SOÚ/SŠ elektro vzdělání (vyhl. 50/78 Sb.) / vyhl. 50-§6)
ochota pracovat ve směnném provozu

Nabídka

mzdové ohodnocení dle zkušeností až 50 000 Kč
měsíční odměny
píspěvek na dopravu
příspěvek na stravování
25 dní dovolené
sick days
vzdělávací kurzy
extra příplatky za přesčasy
extra příplatky za směny
moderní prostřední
přátelský kolektiv

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 703 865 298
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Markéta Šlechtová