Účetní wanted i na částečný úvazek. (20 - 50.000 Kč) Brno-město

Plat:
20000 - 50000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Zkrácený
Okres:
Brno

Popis pozice

Hledáme účetní! V týmu nás je jen pár a práce máme, že nevíme co dřív. Hledáme tak posilu a možná to budete právě Vy! Zakládáme si na pohodové pracovní atmosféře, kde ale umíme i pořádně zabrat a naši klienti si toho cení. Vyznáte se v účetnictví a jste schopný či schopná pracovat samostatně? Pak máme příležitost přesně pro Vás.

* Vedení účetnictví klientů převážně z řad právnických osob.
* Příprava daňových podkladů či DPH.
* Spolupráce s daňovým poradcem či právním.
* Komunikace s úřady i samotnými klienty.

Požadavky na uchazeče

* Minimálně středoškolské vzdělání.
* Zkušenost na obdobné pozici a především schopnost pracovat samostatně.
* Výhodou navíc pak budou zkušenosti se systémem Money S3.

Nabídka

* Flexibilní pracovní doba včetně možnosti práci i jen na částečný úvazek.
* Vlastní organizace práce.
* Příjemné pracovní prostředí s kancelářemi v centru Brna či možnost práce převážně z domova.
* Pozice s velkým potenciálem k profesnímu i kariérnímu růstu.
* Sada zaměstnaneckých benefitů (příspěvky na pojištění a spoření, kafeterie apod.)

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Adresa:
Brno
Mobil:
+420 720 051 997
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Pavel Fiala