Elektroinženýr, nadšenec do vývoje, i absolvent (55 - 85.000 Kč) Brno-město

Plat:
55000 - 85000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské - bakalářské
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Brno

Popis pozice

Hledáme nadšeného ELEKTRO INŽENÝRA, který má zálibu v lineárních pohonech a chtěl by se podílet na jejich vývoji pro úspěšnou nadnárodní společnost. Chcete pracovat v moderní laboratoři a mít vliv na její vybavení? Pokud chcete spojit svůj profesní život se zajímavým zaměstnáním a realizovat se v automotive průmyslu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

* za analýzu elektrických vad a problémů spojených s funkcí lineárního pohonu
* analýza vad spojených s procesem pájení v rámci výroby lineárních pohonů
* optimalizace stávajících produktů, které obsahují chytrou elektroniku
* návrhy na zlepšení výrobků i výrobních procesů
* spolupracovat s vývojovým oddělením
* návrh vybavení laboratoře pro testování elektroniky
* spoluúčast na analýze vyrobitelnosti výrobku
* v případě problematických elektronických dílů spolupráce s oddělením dodavatelské kvality
* vytvářet postupy bezpečné manipulace v EPA prostoru pro citlivé ESD komponenty
* testování a validace lineárního pohonu

Požadavky na uchazeče

* VŠ vzdělání elektrotechnické směru
* znalosti v oblasti mechatroniky
* znalosti komunikačních protokolů v oblasti automotive
* Znalost PCBA a hardwaru a jak funguje: např. H-bridge, μ-controller, poziční senzor
* implementace ESD / požadavky
* Zkušenosti s procesem SMT, pájecími technologiemi a AOI testováním
* AJ – denní komunikace (psaná i mluvená forma)
* výhodou, zkušenosti s programovacími jazyky Python, C++ nebo C

Nabídka

* 25 dnů dovolené
* 13. plat
* příspěvek na dojíždění (max. 3 000 Kč, dle vzdálenosti)
* příspěvek na Penzijní připojištění
* výplata Vám přistane vždy včas na účtu
* dotované obědy
* notebook + telefon i pro soukromé účely
* dobrovolné firemní akce

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Adresa:
Brno
Mobil:
+420 601 366 308
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Jan Dohnálek