Truhlář-podlahář Plzeň

Plat:
36000 - 42000 Kč za měsíc
Možnost ubytování:
ano
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Ukrajina
Okres:
Plzeň

Popis pozice

Pracovní náplň, popis činnosti:

Výroba a montáž dřevěných konstrukcí:

Výroba nábytku a dalších dřevěných prvků dle technických výkresů.
Montáž a opravy dřevěných konstrukcí na míru.
Pokládka podlahových krytin:

Příprava podkladu a pokládka různých typů podlah (dřevo, laminát, vinyl, koberec).
Řezání, měření a montáž podlahových dílců.
Údržba a opravy:

Pravidelná údržba dřevěných prvků a podlah.
Opravy poškozených částí podlah a dřevěných konstrukcí.
Práce s nářadím a technologií:

Používání ručních i elektrických nástrojů, jako jsou pily, brusky, vrtačky apod.
Dodržování pracovních postupů a bezpečnostních předpisů.
Kontrola kvality:

Důkladná kontrola hotových výrobků a nainstalovaných podlahových krytin.
Zajištění, aby veškeré práce byly provedeny dle požadovaných standardů kvality.
Tato pracovní náplň zahrnuje jak truhlářské práce, tak pokládku podlah, a vyžaduje přesnost, technické dovednosti a schopnost pracovat dle technických výkresů a specifikací.

Požadavky na uchazeče

Vzdělání a zkušenosti:

Vyučení v oboru truhlář nebo podlahář.
Praxe v oblasti výroby nábytku, konstrukcí z dřeva a montáže podlahových krytin (dřevo, laminát, vinyl, koberec).
Technické dovednosti:

Schopnost pracovat s ručním a elektrickým nářadím (pily, brusky, vrtačky apod.).
Znalost technologií pokládky podlah, práce s měřicími nástroji a úpravy podkladů.
Schopnost číst a pracovat podle technických výkresů a pracovních postupů.
Fyzická zdatnost:

Dobrá fyzická kondice pro práci s těžkými materiály a dlouhodobé stání při pokládce podlah.
Samostatnost a zodpovědnost:

Schopnost pracovat samostatně i v týmu, dodržování termínů.
Pečlivost a důraz na detail, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce.
Bezpečnost práce:

Dodržování bezpečnostních předpisů a postupů, znalost zásad BOZP.
Flexibilita:

Ochota pracovat ve směnném provozu (dvousměnný nebo třísměnný režim).

Nabídka

Stabilní zaměstnání ve známé a úspěšné společnosti.
Motivující finanční ohodnocení podle zkušeností.
Dvousměnný nebo třísměnný provoz.
Plně hrazené sociální a zdravotní pojištění.
Dovolená a nemocenská podle zákona.

Poznámka

Nabízíme mzdu 220 Kč za hodinu. Pokud vás tato nabídka zaujala, volejte na číslo 775 566 957 nebo nás navštivte na adrese Rejskova 219/1

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
HUMAN ASSET s.r.o.
Adresa:
Plzeň
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Volodymyr Pahula