Inženýr simulací| Jihlava|až 70 000 Kč Jihlava

Plat:
50000 - 70000 Kč za měsíc
Okres:
Jihlava

Popis pozice

Hledáme kolegu do týmu vývoje – Simulace
Máte zájem o práci ve stabilní a inovativní společnosti, která působí v perspektivním technologickém oboru? Spolupracujeme s významnými klienty a rozšiřujeme náš tým o nového člena. Pokud vás zajímá oblast simulací a chcete získat cenné zkušenosti v této oblasti, jste na správném místě. Přidejte se k nám a rozvíjejte svou kariéru v moderní firmě s dlouhodobou vizí!

Vaší náplní práce bude:
- Provádění simulací v rámci vývoje produktů
- Optimalizace a návrh technických řešení
- Spolupráce s dalšími týmy napříč společností (včetně mezinárodní komunikace)
- Podpora vývojových procesů a testování návrhů

Požadavky na uchazeče

- Ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky, elektroniky nebo strojírenství
- Základní zkušenosti s prováděním teplotních simulací
- Výhodou je znalost některého z běžně používaných simulačních softwarů (např. Ansys, Mentor, Abaqus, Star CCM+)
- Orientace v 3D návrhových systémech jako Inventor, Catie, NX nebo Solidworks je výhodou
- Mírně pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny
- Dobrá uživatelská znalost MS Office

Nabídka

- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dopravu až 1500 Kč
- Flexibilní pracovní doba
- Příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
- Penzijní připojištění
- Podpora při relokaci
- Cafeterie
- Zajištění hlídání dětí
- Odborné vzdělávání

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
Adresa:
Jihlava
Telefon:
420734885670
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lenka Konopíková