Hledáme brigádníky na noční směny – 1150 Kč za 6 hodin ve skladu Brno - Líšeň

Plat:
144 Kč za hodinu
Vhodné pro:
Ukrajina
Okres:
Brno

Popis pozice

Hledáme šikovné brigádníky na noční směny do logistického centra v Brně-Líšni! Pracuje se od 2:00 do 8:00 a za tuto krátkou chvíli si vyděláš až 1150 Kč!  Pokud ti nevadí noční směny alespoň 2x týdně (mimo víkend) a jsi fyzicky zdatný, přidej se k nám! Čeká tě práce s malými balíčky, ale i těžšími zásilkami (např. krabice plná knih), takže je důležité, aby ti pohyb nebyl cizí.
* zpracování zásilek (vykládání, nakládání, třízení dle čísel)
* pracuje se od 2:00 do 8:30 hodin

Požadavky na uchazeče

* Od 18let
* Fyzická zdatnost a schopnost manipulovat s těžkými břemeny
* Schopnost pracovat min. 2 dny v týdnu
* Spolehlivost a pečlivost při manipulaci se zásilkami

Nabídka

* 180Kč/hod + příplatky za noční → 1152 Kč a pracujte pouze 6 hodin!
* Nástup co nejdříve
* Možnost dlouhodobé spolupráce
* Automaty s občerstvením přímo na pracovišti
* MHD zastávka 5 minut od firmy

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Adresa:
Plzeň
Telefon:
+420607063531
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Julie Juřicová