Stavbyvedoucí celá ČR Hlučín

Typ úvazku:
Plný
Okres:
Opava

Požadavky na uchazeče

Pro našeho klienta, společnost zabývající se komplexními stavebními činnostmi hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucího.

Náplň práce:
* Zodpovědnost za komplexní řízení stavby
* Koordinace všech účastníků stavby
* Zajištění plynulé realizace stavby
* Zajištění stavební připravenosti
* Zadávání do výroby
* Řízení montážních prací, zodpovědnost za jejich kvalitu
* Kontrola rozpočtu realizace zakázky
* Vedení stavebního deníku
* Komunikace s dozorem/stavbyvedoucím na straně klienta
* Dodržování smluvních podmínek zakázky
* Dodržování firemní kultury

Požadujeme:
* Minimálně SŠ vzdělání stavebního zaměření
* Ochotu cestovat v rámci celé ČR (možno i Po-Pá)
* Praxi v oblasti stavebnictví - výhodou
* Zodpovědnost, flexibilitu
* Organizační schopnosti
* Samostatnost
* Počítačové dovednosti – MS Office
* Aktivní a zodpovědný přístup k práci
* Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
* Autocad, Kros výhodou
* Autorizaci v oboru „Pozemní stavby“ - obrovskou výhodou

Nabízíme:
* Odpovídající finanční ohodnocení
* Flexibilní pracovní dobu
* Účast na zajímavých a velkých projektech napříč celou ČR
* Uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti
* Odměňování závislé na osobních výkonech
* Vlastní firemní automobil
* Mobilní telefon
* Notebook
* Školení různých druhů (např. certifikáty pro montáže různých typů materiálu apod.)
* Dovolenou navíc
* Osobní přístup pro změnu a kariérní růst
* Nástup možný ihned
* Kancelář: Hlučín
* Místo výkonu práce: Celá ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa:
Praha 2 - Vinohrady
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
personální konzultant