Key account manager - stomatologická média a marketing

Plat:
50000 - 100000 Kč/měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Zlín

Požadavky na uchazeče

Pro našeho klienta, společnost, která je vydavatel odborných dentálních médií a provozovatel řady portálů určených pro odbornou dentální veřejnost a působí jako mediální a marketingová agentura zaměřená na obor stomatologie, hledáme Key account managera.

Náplň práce:
* Příprava a prezentace nové zakázky a úzká spolupráce s dalšími kolegy na realizaci zakázky
* Udržování a rozvíjení vztahů se zákazníky a porozumění jejich potřebám, cílům a požadavkům
* Identifikace příležitostí pro růst obchodu se stávajícími zákazníky
* Analýza trendů a identifikace nových potřeb zákazníků pro rozšíření nabídky produktů a služeb

Požadavky:
* SŠ/VŠ vzdělání
* Angličtina na dobré komunikační úrovni
* Prokazatelná praxe na obchodní pozici minimálně 1 rok
* Povědomí o fungování on-line marketingu (sociální sítě, PPC kampaně – Google Ads, Sklik, e-mailing)
* MS Office na uživatelské úrovni
* Řidičský průkaz sk. B - výhodou
* Praxe v marketingové/PR agentuře či vydavatelství - výhodou

Nabízíme:
* Možnost spolupráce na HPP nebo IČO
* Mzdové rozmezí 50 000 – 100 000 Kč dle dovedností
* Flexibilní pracovní dobu
* Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
* Odborná školení a jazykové kurzy hrazené společností
* Sick days
* Notebook, telefon
* Možnost práce z domova
* Kancelářské zázemí společnosti ve Zlíně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa:
Praha 2 - Vinohrady
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
personální konzultant