Skladník s VZV - od 35000Kč Přestanov

Okres:
Ústí nad Labem

Popis pozice

- Zajištění všech procesů skladování, přemisťování materiálů dle aktuálních požadavků
- Zajištění zásobování výrobních linek materiálem
- Vykládky materiálů a nakládky hotových dílů
- Rozvoz materiálů pro pracoviště dle potřeb výrobního procesu
- Veškerá manipulace s materiálem ve výrobě, skladu hotových výrobků
- Věcná a pravidelná kontrola skladovaného obalového materiálu a materiálu pro výrobu
- Dodržování systému FIFO - Práce na PC (interní firemní software)

Požadavky na uchazeče

- Předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici min. 1-2 roky
- Průkaz řízení VZV + praxe minimálně 1 rok s obsluhou VZV ve výrobní společnosti
- Aktivní uživatelská znalost PC
- Znalost skladového hospodářství
- Manuální zručnost
- Ochota pracovat ve směnném provozu (3směnný a nepřetržitý provoz)
- Samostatnost a zodpovědnost

Nabídka

- motivující mzdové ohodnocení
- příspěvek na dopravu
- půlroční bonusy
- navýšené příplatky za noční a víkendové směny na 20%
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základní hrubé mzdy)
- 1 týden dovolené navíc (tj. 5 týdnů)
- odměna za doporučení nového zaměstnance

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 725 807 275
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Michaela Poláková