Práce v Lahůdkářské společnosti Třinec

Plat:
26500 - 33000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Základní
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Karviná

Popis pozice

Stanete se členem týmu výroby lahůdek. Na základě zvolené pozice budete součástí procesu od naskladnění surovin, přes jejich přípravu a zpracování podle receptur, až po balení a expedici hotových výrobků. Pokud vám přidělená pozice nevyhovuje, máte možnost přestupu na jinou pozici, dokud nenajdete to, co vám bude vyhovovat.

Požadavky na uchazeče

Jste ten pravý, pokud
• Vám vyhovuje práce ve třísměnném nepřetržitém provozu (2x ranní, 2x odpolední, 2x noční, 2 dny volna)
• Jste svědomitý/á a máte chuť do práce
• Hledáte zaměstnavatele, který vás vnímá jako osobnost, ne jen jako číslo

Nabídka

Co vám nabízíme:
• Dlouhodobou práci s možností přestupu pod kmen už po 6 měsících
• výdělek 26 500 – 33 000 Kč
• slevy na firemní produkty
• 25 dní dovolené
• týdenní zálohy
• 2x ročně výkonnostní a docházkové bonusy až do výše 7 000 Kč

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Job Camere CZ s.r.o.
Adresa:
Praha - Vinohrady
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Job Camere