Přípravář/ka výroby nábytku #2388 Vranovice

Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Brno-venkov

Popis pozice

* práce s technickou dokumentací v systému Factorify – postupné zaškolení
* tvorba výrobních plánů (program: Merick Calc 3000)
* programování v systému woodWOP
* spolupráce na inovaci výrobků
* komunikace s dodavateli a odběrateli
* objednávání materiálu pro výrobu
* kalkulace zakázek

Požadavky na uchazeče

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* schopnost se orientovat v technické dokumentaci
* uživatelská znalost MS Excel
* mít prostorovou představivost a tvůrčí myšlení
* schopnost soustředit se, dobrou komunikaci
* učit se novým technologiím, chuť zdokonalovat se
* zodpovědnost, samostatnost a pečlivost

Nabídka

* odpovídající mzdové ohodnocení (nástupní mzda je jen začátek, po zapracování pro
* Vás navrhneme individuální plán odměňování na 2 roky dopředu)
* stravenkový paušál
* firemní benefity (např. nákup nábytku se slevou, věrnostní program)
* firemní akce (např. vánoční večírek, firemní grilovačky)
* zaškolení a profesní rozvoj
* přátelský podporující kolektiv (kolegové u nás pracují v průměru 5 let a déle)
* zázemí stabilní rodinné firmy
* termín nástupu: dle dohody, možný ihned
* práce na HPP, plný úvazek
* pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod.
* místo výkonu práce: Lipová 692, 691 25 Vranovice.

Poznámka

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Jobs Contact Personal, s.r.o.,
Adresa:
Brno
Telefon:
602 642 915
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Dominika Jechová