Technicko obchodní zástupce | havlíčkobrodsko | AJ Světlá nad Sázavou

Plat:
70000 - 85000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - maturita
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Havlíčkův Brod

Popis pozice

Technika, obchod a zahraniční komunikace. Víme, že to umíš a hledáme právě tebe!

Jsi technicky smýšlející obchodník, co se nebojí hlubší komunikace se zákazníky? Znáš svět oceli, strojírenství, nebo máš zkušenosti z podobné oblasti? Hledáme posilu, která zvládne nejen tvořit nabídky, ale hlavně budovat dlouhodobé vztahy s našimi klienty. Tvoje role nebude jen o číslech a technice, ale i o osobním přístupu.
Angličtina ti nedělá problém a rád si popovídáš i se zahraničními kolegy? Tak se nám ozvi, tohle místo čeká na tebe!

Vaší náplní práce bude:

- Péče o klíčové zákazníky v Česku, Slovensku, Polsku, Maďarsku,...
- Příprava cenových nabídek, kalkulací a obchodních strategií
- Úzká spolupráce s výrobou, kvalitou a dalšími odděleními pro realizaci zakázek
- Zajištění technické podpory klientům – budeš jim k ruce při řešení technických otázek
- Osobní i vzdálená komunikace s klíčovými partnery, zajištění profesionálního a osobního přístupu
- Postupné zapojení do akvizic nových klientů a expanze na další trhy
- Práce v kanceláři, ale také cestování na schůzky a veletrhy (cca 80% v kanceláři a 20% na cestách)

Požadavky na uchazeče

- Min. SŠ vzdělání TECHNICKÉHO směru NEBO relevantní obchodní zkušenosti v TECHNICKÉHO prostředí
- Angličtina na komunikativní úrovni nejlépe B2 – budeš komunikovat se zahraničními kolegy i zákazníky
- Technické myšlení
- Zkušenosti s obchodní činností a péčí o klienty – víš, jak udržovat dlouhodobé vztahy
- Schopnost pracovat samostatně a převzít zodpovědnost za svěřené projekty
- Ochota čas od času cestovat za zákazníky i na veletrhy

Nabídka

- Fixní mzda odpovídající tvým zkušenostem
- Možnost ročního bonusu
- Po zaučení služební auto i k soukromému využití
- Práci v přátelském a stabilním týmu – žádné korporátní manýry, ale rodinná atmosféra
- Zkrácený pracovní týden (37,5 hodiny)
- Možnost HO po zaučení
- 13. mzda
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Kafetérie

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.
Adresa:
Jihlava
Telefon:
420734845600
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Veronika Dobrovolná