Obchodní zástupce pro energetická zařízení | fix až 50 tisíc + bonusy (a auto) Olomouc

Okres:
Olomouc

Popis pozice

Jednáte s potenciálními zákazníky
Představujete portfolio produktů a radíte ideální řešení
Operujete ve svěřeném regionu střední a severní Moravy
Vaší kanceláří je spíše vaše auto (ale fyzickou máte k dispozici také)

Požadavky na uchazeče

Rozumíte obnovitelným zdrojům energie a vyznáte se technice typu tepelná čerpadla, kotle či třeba fotovoltaika? Uměl/a byste zákazníkovi navolit vhodný technologický mix a produkt mu prodat? Hledáme právě vás. Staňte se posilou našeho týmu v Olomouckém kraji. Jsme moderní firma, která si váží schopných lidí a dokáže je ocenit. Pojďte k nám.

Máte praxi jako obchodní zástupce
Rozumíte moderním zdrojům energie (tepelná čerpadla/fotovoltaika/kotle apod.)
Umíte jednat a prezentovat
Možnost spolupráce na HPP i OSVČ

Nabídka

Mzda až 50 tisíc (fix)
Obchodní bonusy (% z přineseného businessu)
Auto pro soukromé účely, firemní telefon a notebook
Až 100% home office (ale na poradu vás chceme vidět osobně)
Pravidelné prémie
5 týdnů dovolené
Příspěvky na stravenky
Velká autonomie a flexibilita
Moderní firma se silnou pozicí na trhu
Pěkné nově vybavené zázemí pro kancelářskou část práce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
ManpowerGroup s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
+420 733 626 275
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Tereza Žůrková