Aktivizační pracovník Kynšperk nad Ohří

Plat:
3000 - 40000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe, Jen ranní směnna
Okres:
Sokolov

Popis pozice

Aktivizační pracovník zajišťuje náplň volného času seniorů (s demencí), kteří žijí v našem domově - rukodělné a výtvarné činnosti, výlety, venkovní aktivity - procházky, péče o truhlíky a mobilní zahrádky a další činnosti udržující jemnou motoriku a kognitivní schopnosti.

Požadavky na uchazeče

středoškolské vzdělání, odpovídající organizační schopnosti a bezúhonnost, velmi dobré komunikační schopnosti, iniciativa při výkonu práce, samostatnost, kreativita, zodpovědnost, aktivní řidič/ka sk. B, uživatelská znalost práce na PC.

Nabídka

5 týdnů dovolené, práce v týmovém prostředí, podpora supervizora, odměňování podle přílohy č. 2 Nařízení Vlády č. 341/2017 Sb., (8. platová třída), odměny za splnění mimořádných úkolů, příspěvek z FKSP, dotované obědy a další bonusy dle Kolektivní smlouvy.

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Sociální služby v Kynšperku nad Ohří, p. o.
Adresa:
Kynšperk nad Ohří
Telefon:
737240292
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Mgr. Lenka Antolová