Business Plant controller - stříbrsko/ TOP pozice

Plat:
80000 - 100000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Okres:
Tachov

Popis pozice

Hledáme zkušeného a motivovaného Business Plant Controller, který se připojí k našemu týmu v jedné z nejlépe hodnocených výrobních firem v oboru. Pokud máte silné zkušenosti z výrobní společnosti a ovládáte anglický jazyk, pak hledáme právě Vás!

Vaše náplň práce by byla :

- Plánování a tvorba ročních budgetů, kvartálních, měsíčních a týdenních forecastů dle požadavků
- Vytváření BOM, cenová tvorba
- Zpracovávání analýz a rozborů hospodaření
- Měsíční uzavírání účetnictví a tvorba měsíčních výkazů a reportů
- Zajišťování ročních finančních auditů a předauditů ve spolupráci a dle požadavků externích auditorů
- Příprava a zpracování dat pro přiznání k DPH
- Zpracování a evidence časových rozlišení, dohadných položek a dalších speciálních účetních transakcí
- Schvalování odchozích plateb v rámci bankovních systémů
- Analýza zásob a odchylek
- Další úkoly související s finančním oddělením, které určí finanční manažer

Požadavky na uchazeče

Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie nebo finance
Zkušenosti na obdobné pozici min. 5 let, ideálně v oblasti výrobních společnosti
* Výborná znalost anglického jazyka

* Silné analytické schopnosti a orientace na detail

* Výborné komunikační dovednosti a týmový duch
* Aktivní řidič

Nabídka

- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- 25 dní dovolené
- Jazykové kurzy

Nahlásit podezřelý inzerát

Název společnosti:
Grafton Recruitment s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
602120643
poslat e-mail